Přispějte zraněným zvířatům, váš dar teď pomůže dvakrát

Úvodní stránka/Aktuality/Přispějte zraněným zvířatům, váš dar teď pomůže dvakrát

26.04.2018

Záchranná stanice pro živočichy ČSOP Vlašim dnes spouštíme veřejnou sbírku na pomoc zraněným zvířatům a mláďatům, pod názvem „Dáváme zvířatům druhou šanci“.

Záchranu zraněných zvířat teď mimořádně podpoří i Nadace Partnerství. Díky ní pomůže každý dar od veřejnosti dvakrát, Nadace Partnerství totiž částku vybranou ve sbírce zdvojnásobí. Nabídka zdvojnásobení je omezena na duben a květen tohoto roku.

Zvířatům ve Vlašimi pomáhá i Libor Podmol, mistr světa ve freestyle motokrosu. Kromě finančního daru a podpory na sociálních sítích si přijel stanici prohlédnout a osobně jí podpoří při veřejné akci 8. května ve Vlašimi.

Sám jsem často zraněný a vím, že bez pomoci se nikdo neobejde. Proto jsem se rozhodl podpořit  záchrannou stanici pro zraněná zvířata ve Vlašimi.“ říká motokrosař.

Byl jsem se v záchranné stanici podívat a musím říct, že se tam starají o zvířata s opravdovou péčí a láskou. Sám mohu pomoci aspoň darem a myslím, že se spousta mých fanoušků přidá.“ dodává Libor Podmol.

Záchranná stanice zajišťuje pro každé přijaté zvíře veterinární ošetření, péči a stravu po celou dobu, dokud se nemůže vrátit do přírody. Bez pomoci veřejnosti se ale neobejdeme. Proto vítáme nabídku Nadace Partnerství a věříme, že milovníci zvířat se s touhle výzvou poperou a sbírku naplní.“ říká ke sbírce Petr Švingr, vedoucí záchranné stanice.

Tento projekt vznikl díky podpoře z Matchingového fondu Nadace Partnerství.

Autor: Petr Švingr
Kategorie: Tiskové zprávy
Projekt:

2018-04-26T12:33:55+02:00
Přejít nahoru