Sanitka pro zvířata je skoro v cíli, pomoci jí můžete i vy

Úvodní stránka/Aktuality, Sanitka/Sanitka pro zvířata je skoro v cíli, pomoci jí můžete i vy

Ve sbírce Sanitka pro zvířata už se nám sešlo přes 360 000 Kč a chybí tak posledních 80 000 Kč, abychom mohli konečně pořídit novou sanitku. Obracíme se proto i na širokou veřejnost. Každý drobný dar nám teď pomůže. Pomáhat zvířatům s námi můžete na portálu darujme.cz.

 

Sanitka pro zvířata

Ve sbírce Sanitka pro zvířata už se nám sešlo přes 360 000 Kč a chybí tak posledních 80 000 Kč, abychom mohli konečně pořídit novou sanitku. Obracíme se proto i na širokou veřejnost. Každý drobný dar nám teď pomůže. Pomáhat zvířatům s námi můžete na portálu darujme.cz.

Stejně jako u lidské záchranky, i u zvířat je klíčový včasný zásah. Ročně najezdíme desítky tisíc kilometrů a zachráníme přes 600 zvířat. Dosavadní záchranářské vozidlo – Škoda Yetti ale dosluhuje a po 320 000 naježděných kilometrech potřebuje záchranná stanice nové.

Vypsali jsme proto veřejnou sbírku, ve které chceme získat novou sanitku pro zvířata, která zvládne každodenní pohyb v terénu i rychlý přesun po dálnici. K nákupu sanitky teď už jen posledních 80 000 korun, i menší dary od veřejnosti proto teď k pomohou.

Přispět lze i do kasičky v pokladně ParaZoo ve Vlašimi.

Autor: Ing. Anna Dittrichová

Kategorie: Tiskové zprávy
Projekt: Záchranná stanice

2020-05-28T15:37:43+02:00
Přejít nahoru